Politikë

FOTO-Lajm/ Takimi i NATO-s, kryeministri Rama krah Presidentit Biden

Shkruar nga Liberale

FOTO-Lajm/ Takimi i NATO-s, kryeministri Rama krah Presidentit Biden

Kryeministri Edi Rama ndodhet në SHBA ku ka pozuar krah liderve të tjerë të vendeve anëtare të NATO-s.

Rama ka pozuar krah Presidentit amerikan, Joe Biden dhe ish sekretarit të Përgjithshëm të NATO-s, Jens Stoltenberg në Foton familjare e Këshillit të Atlantikut të Veriut.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH