Kronikë

Aksident i RËNDË në Vlorë, humb jetën një person (makina kthehet përmbys)

Shkruar nga Liberale

Aksident i RËNDË në Vlorë, humb jetën një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në bypassin e Vlorës.

Raportohet se një person ka humbur jetën si pasojë e aksidentit dhe një tjetër ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Policia ka mbërritur në vendngjarje për zbardhjen e rrethanve të aksidentit.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH