Aktualitet

Breshëri sa një top tenisi, shkatërrohen të mbjellat në Elbasan!

Shkruar nga Liberale

Breshëri sa një top tenisi, shkatërrohen të mbjellat në

Stuhia e pzakontë zgjati rreth 2 orë duke shkatërruar të mbjellat e pemtarinë. 

Studia dhe beshëri sa një top tenisi prekur kryesisht zonën e Gjinarit të Elbasanit.

Çmenduritë e motit vijojnë me të nxehtin ekstrem, teksa në Dropull dhe Finiq po punohet prej orësh për të shuar vatrat e zjarrit, të cilat janë ndihmuar nga temperaturat e larta dhe era.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH