Aktualitet

AKSIDENT I RËNDË/ Plagosen 5 persona në Rrugën e Kombit, mes tyre 2 fëmijë

Shkruar nga Liberale
AKSIDENT I RËNDË/ Plagosen 5 persona në Rrugën e Kombit, mes

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur mesditën e sotme në rrugën e Kombit.

Bëhet me dije se nga aksidenti kanë mbetur të plagosur pesë persona, mes tyre 2 fëmijë.

Mësohet se të plagosurit, janë dërguar me urgjencë në Spitalin e Traumës. Nga aksidenti u bllokua për disa minuta rruga e Kombit.

Ende nuk dihen rrethanat e shkaqet e aksidentit, ndërsa grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH