Aktualitet

Sherr masiv në Kamzë, plagosën me thikë tre 17-vjeçarë

Shkruar nga Liberale
Sherr masiv në Kamzë, plagosën me thikë tre

Një sherr masiv mes të rinjve ka ndodhur këtë të mërkurë në Kamëz.

Si pasojë e sherrit, janë plagosur me thikë tre adoleshentë 17-vjeçarë.

Nga konflikti, kanë mbetur të dëmtuar shtetasit E.Daku, R.Bani dhe Sh. Duraku, të gjithë 17-vjeçarë.

Konflikti mësohet se ka nisur për konflikte të dobëta, ndërsa gjithçka ndodhi jashtë një marketi.

Lidhur me këtë ngjarje, policia ka shoqëruar në komisariat dy autorë të dyshuar.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH