Arte

Rita Ora rikthehet në Tiranë, ja kur do të mbahet koncerti

Shkruar nga Liberale
Rita Ora rikthehet në Tiranë, ja kur do të mbahet koncerti
Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora do të këndojë në Tiranë më 6 shtator. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja me një postim në Instagram. “Jam shumë e emocionuar dhe e nderuar që rikthehem në Tiranën time të dashur. Erion Veliaj më ftoi të performoj në një koncert, falas për të gjithë, për të festuar së bashku vitin e Tiranës – Kryeqyteti Europian i Rinisë! Në 6 shtator, Sheshi Skënderbej”, shkruan Rita Ora. Kujtojmë se, kjo është hera e dytë që Rita Ora mban një koncert në Tiranë. /Liberale.al
 
View this post on Instagram
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH