Aktualitet

Reshjet e dendura të shiut, uji përmbyt rrugët kryesore

Shkruar nga Liberale
Reshjet e dendura të shiut, uji përmbyt rrugët kryesore

Kanë mjaftuar pak orë reshje që rrugët kryesore të Durrësit dhe Lezhës në këto qytete të përmbyten nga uji.

Shëtitorja “Taulantia”, rrugët përreth stadiumit, rruga “A.Goga” por edhe disa të tjera kanë prezencë të lartë uji ndërkohë që shiu vijon me rrebesh.

Ndërkaq në Lezhë uji po i afrohet kateve të para të bizneseve dhe pallateve./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH