Aktualitet

RENEA, kontrolle të befasishme edhe në Shkodër, Durrës e Lezhë

Shkruar nga Liberale
RENEA, kontrolle të befasishme edhe në Shkodër, Durrës e

Forcat Speciale RENEA kanë zhvilluar kontrolle blic këtë mbrëmje edhe në disa zona të Vlorës, Fierit, Durrësit, Shkodrës dhe Lezhës.

Kontrollet e befasishme kanë patur në fokus personat e shpallur në kërkim apo me precedent penal, si dhe arrestimin e atyre që mbajnë armë pa leje.

Aksioni në vend vjen edhe pas mbledhjes dhe presionit të një dite më parë për drejtuesit e këtyre qarqeve nga kryepolici Gledis Nano.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH