Aktualitet

Gazeta Liberale hapet sot me: "Qytetarët po presin në ambulanca"

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet sot me: "Qytetarët po presin në

Ndërsa kreu i qeverisë gjendet në SHBA, ku siç thotë vetë nuk  do të lëvizë çdo gur që vaksina kundër COVID të vijë sa më parë në vendin tonë, presidenti kërkoi një mobilizim të gjithanshëm nga ana e qeverisë për të ndihmuar qytetarët dhe tejkaluar këtë situatë të vështirë.

Këto dhe shumë të tjera do t'i lexoni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH