Aktualitet

Pas takimit me ambasadorët dhe Bashën, Meta konferencë urgjente

Shkruar nga Liberale
Pas takimit me ambasadorët dhe Bashën, Meta konferencë urgjente

Presidenti Ilir Meta do të zhvillojë sot në ora 18:00 komunikimin e tij javor me gazetarët.

"Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta do të zhvillojë sot në ora 18:00 komunikimin e Tij javor me gazetarët.

Ftohen të gjitha mediat për transmetim LIVE!", njofton Presidenca.

Kujtojmë se sot presidenti Meta takoi ambasadorët e  Francës, Italisë, Spanjës, Britanisë së Madhe, Suedisë, Bullgarisë dhe Republikës Çeke. Po ashtu edhe kreun e PD-së, Lulzim Basha. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH