Aktualitet

Moti/ Ja sa do të jenë temperaturat sot

Shkruar nga Liberale
Moti/ Ja sa do të jenë temperaturat sot

Moti sot do të jetë me kthjellime përgjatë zonës perëndimore dhe vranësira te pakta në zonat malore.

Temperaturat në mëngjes do te luhaten 17-24 gradë, në mesditë do te jene me rënie duke luhatur 35°C ne veri deri në 36-40°C.

Era do të jete me drejtim Jug-perëndim me shpejtësi 7 m/sek dhe dallgëzim te forcës 2-3 balle ne det te hapur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH