Politikë

Media austriake i përmendi ndërhyrjet plastike Monika Kryemadhit

Shkruar nga Liberale
Media austriake i përmendi ndërhyrjet plastike Monika Kryemadhit

Media austriake i përmendi ndërhyrjet plastike Monika Kryemadhit, ku sot ajo ishte në faqet e gazetës austriake, ku fliste për operacionet e saj plastike, mirëpo një gjë e tillë është mohuar nga ajo vetë.

E ftuar në televizionin e familjes Berisha, Kryemadhi tha se ajo "akuzohet për bukurinë që i ka falur nëna", pra duke mohuar që të ketë bërë ndërhyrja kirurgjikale për të përmirësuar pamjen e saj.

Kryemadhi tha se: “Më akuzojnë për bukurinë që më ka falur nëna ime, pavarësisht se jam shumë e indinjuar se ende nuk kam bërë asnjë operacion plastik, jam ende shumë e re nuk kam abuzuar me jetën time, as me drogëra as me alkool. Acidi dhe botoksi nuk janë operacione plastike, operacione janë kur tëtrheq gjoksin dhe fytyrën dhe ata që e kanë bërë shkrimin i kanë bërë vetë mos ja u them edhe ku i kanë bërë. Prandaj ata që kanë shkruajtur artikullin të rinë rehat sepse Monika Kryemadhi është në genetikisht shumë në formë. Çdo ndërhyrje kirurgjikale për probleme shëndetësore që unë kam bërë i kam deklaruar dhe të jeni të bindur se ky është një proces që nuk e fsheh dot”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH