Aktualitet

Java nis me diell dhe ulje të lehtë temperaturash

Shkruar nga Liberale
Java nis me diell dhe ulje të lehtë temperaturash

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm në të gjithë territorin.

Sot temperaturat do të kenë njē rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga -2°C në 08°C, në zonat e ulëta nga 06ºC në 15°C dhe në zonat bregdetare nga 09°C në 17°C.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH