Globi

Foto/ Makina bie në gropën me ujë të nxehtë, digjen dy persona

Shkruar nga Liberale
Foto/ Makina bie në gropën me ujë të nxehtë, digjen dy

Dy persona kanë mbetur të izoluar në makinë dhe janë djegur të gjallë, pasi automjeti i tyre ra në një gropë me ujë të nxehtë.

Ngjarja ka ndodhur ka në Rusi. Makina u zhyt në gropën që u hap papritur nga plasja e një tubi me ujë të nxehtë.

Pamjet nga tragjedia e ndodhur, teksa trupat e tyre ngrihen nga një vinç, janë shpërndarë në media./Gazeta Liberale

[gallery columns="1" size="full" ids="1104746,1104747,1104748,1104749,1104750,1104751,1104752,1104753,1104754,1104755,1104756"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH