Aktualitet

"Energjia dhe mbrojtja kibernetike", arsyet kryesore përse Edi Rama zbarkoi në Abu Dabi

Shkruar nga Liberale
"Energjia dhe mbrojtja kibernetike", arsyet kryesore përse Edi

Kryeministri Edi Rama është pritur në Abu Dabi nga Sheiku Mohamed bin Zayed Al Nahyan. Lajmin e ka dhënë vetë kryeministri përmes një postimi në Facebook.

Pasct një gjysëm dite në Abu Dabi, për t’u takuar me Presidentin e Emirateve të Bashkuara, Sheikh Mohamed bin Zayed Al Nahyan.

Në Pallatin Mbretëror me mikun e çmuar, Presidentin e Emirateve të Bashkuara, Sheikh Mohamed bin Zayed Al Nahyan, për ecurinë e projekteve të bashkëpunimit në fushën e energjisë, turizmit, sigurisë dhe mbrojtjes kibernetike” shkruan kreu i qeverisë.

Në Izrael, Rama qëndroi dhe takoi krerët më të lartë të shtetit duke kërkuar ndihmë për mbrojtjen nga sulmet kibernetike.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH