Aktualitet

Emri/ Aksident tragjik në Sarandë-Gjirokastër, humb jetën një person

Shkruar nga Liberale
Emri/ Aksident tragjik në Sarandë-Gjirokastër, humb jetën

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Sarandë-Gjirokastër, ku si pasojë ka humbur jetën një person.

Sipas News 24 mësohet se personi i cili ka humbur jetën në vendin e quajtur "Vrion" është 75-vjeçari Kosta Kaça.

Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton në lidhje me zbardhjen e saj. /Gazeta Liberale

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH