Aktualitet

E zhdukur prej 4 orësh, gjendet 13-vjeçarja

Shkruar nga Liberale
E zhdukur prej 4 orësh, gjendet 13-vjeçarja

Një lojë mes shokësh dhe shoqesh të një klase alarmoi policinë e kryeqytetit pasditen e sotme, pasi dyshohej për rrëmbimin e një 13 vjeçareje me inicialet S.B.

Një fakt të tillë e pohuan drejtori i policisë kriminale Tonin Voca dhe drejtori i policisë së Tiranë Rebani Jaupaj.

Tonin Vocaj: Vajza është gjetur dhe është në duart e policisë. Më shumë se rrëmbim është një ngatërresë dhe lojë e bërë nga shokët dhe shoqet e klasës. Do ti pyesim dhe do të kemi komunikim të mëvonshëm me mediat.

Rebani Jaupaj: Nuk ka pasur asnjë rrëmbim, një grup shokësh dhe shoqesh që kanë shkuar në një lokal për të pirë pije freskuese.Vajza është në gjendje shumë të mirë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH