Politikë

“E dashuroj, e dua shumë”, qytetarja thërret kryeministrin Rama gjatë takimit në Korçë

Shkruar nga Liberale
“E dashuroj, e dua shumë”, qytetarja thërret kryeministrin

Një qytetare është çuar në këmbë mes duartrokitjeve, kur kryeministri Edi Rama mori fjalën gjatë takimit falënderues në Korçë.

“E dashuroj, e dua shumë”, tha ajo, ndërsa u dëgjua në sallë.

Kreu i qeverisë buzëqeshi pas reagimit të vajzës dhe falënderoi të gjithë të pranishmit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH