Aktualitet

Pesë makina përfshihen në aksident, në aksin Elbasan-Tiranë (disa të plagosur)

Shkruar nga Liberale

Një aksident i rëndë raportohet se ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Tiranë.

Aksidenti është regjistruar në zonën e njohur si Dobaj.

Mësohet se një automjet ka dalë nga rruga, ku rezultoi se shoferi ishte i dehur.

Më pas numri i makinave të përfshira në aksident ka shkuar në pesë, duke lënë të plagosur disa të plagosur.

Ata janë transportuar drejt spitalit, ndërsa ende nuk dihet gjendja e tyre.

Polica ndodhet në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit.

/Liberale.al/

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH