Sport

De Biasi ndjek nga stadiumi Shqipëri-Francë: Kurrë mos thuaj kurrë

Shkruar nga Liberale
De Biasi ndjek nga stadiumi Shqipëri-Francë: Kurrë mos thuaj

Ish-trajneri i kombëtares shqiptare Gianni De Biasi ndodhet në stadiumin e ri "Air Albania" për të ndjekur nga afër ndeshjen mes Shqipërisë dhe Francës.

Në një intervistë për Tvsh, referuar ndeshjes së sotme ai ka deklaruar "Është një mbrëmje e veçantë, në jetë kurrë nuk duhet thënë kurrë".

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH