Bota

Gjendet një grua e vdekur në hotelin luksoz me 5 yje! Arrestohet i dyshuari

Shkruar nga Liberale

Gjendet një grua e vdekur në hotelin luksoz me 5 yje! Arrestohet i

Një hetim për vrasje është nisur pasi një grua rreth të 50-ave u gjet e vdekur në një hotel luksoz me pesë yje në Surrey të Anglisë.

Prona luksoze në të cilën u gjend viktima, është shtëpia e ‘Qendrës së Zhvillimit Atletik të Unionit të Futbollit të Rugbit’, si dhe është një vend i rregullt stërvitor për skuadrën kombëtare.

Skuadra e meshkujve kohët e fundit qëndroi dhe u stërvit në hotelin me pesë yje sipas Dailymail

Një 60-vjeçar është arrestuar si i dyshuar për vrasje dhe aktualisht ndodhet në paraburgim. 

Besohet gjithashtu se viktima dhe i dyshuari ishin të njohur me njëri-tjetrin, tha Policia e Surrey, sakaq shkaqet e vdekjes së 50-vjeçares janë ende të paqarta.

Poll
SHQIPENGLISH