Aktualitet

Aksident në superstradën Lezhë-Shkodër, plagoset shoferi i makinës

Shkruar nga Liberale
Aksident në superstradën Lezhë-Shkodër, plagoset shoferi i

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në superstradën Lezhë-Shkodër.

Ngjarja ndodhi pranë fshatit Balldre, ku një një automjet ka dalë nga rruga, dhe për pasojë drejtuesi i mjetit është plagosur.

Mësohet se shoferi udhëtonte i vetëm në makinë, ndërsa është transportuar me urgjencë në spitalin e Traumës. Deri më tani nuk dihen rrethanat e aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH