Aktualitet

Zjarr në një banesë tek komuniteti egjiptian në Shkodër, humb jetën 60-vjeçari

Shkruar nga Liberale
Zjarr në një banesë tek komuniteti egjiptian në

Një banesë tek komuniteti egjiptian në Shkodër është përfshirë nga flakët dje në mbrëmje, ndërsa ka humbur jetën një 60 vjeçar, i cili punonte me kompaninë për pastrimin e qytetit.

Po ashtu, si pasojë e zjarrit ka pësuar dëmtime të shumta shtetasja S. K. 59 vjeçe, e cila është dërguar në Spitalin e Traumës në Tiranë.

Efektivët e zjarrëfikëses dhe policisë mbërritën me shpejtësi në vendngjarje, por ka qenë e pamundur për të shpëtuar 60-vjeçarin.

Arsyet e rënies së zjarrit janë ende të paqarta dhe po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH