Aktualitet

Vidhet zyra e Drejtorisë së Transportit Rrugor në Kashar

Shkruar nga Liberale
Vidhet zyra e Drejtorisë së Transportit Rrugor në Kashar

Gjatë natës janë grabitur Zyrat e Drejtorisë së Përgjithshme të Transportit Rrugor në Kashar.

Grabitja është raportuar sot në mëngjes nga pastruesja e Drejtorisë se Patentave.

Mësohet se dy persona kanë thyer derën e arkës dhe kanë vjedhur dy kasafortat, njërën prej të cilave e kanë lënë bosh, ndërsa tjetrën e kanë marrë.

Deri më tani nuk dihet shuma që kanë vjedhur autorët, por policia është vënë në ndjekje të autorëve./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH