Aktualitet

Si të kontrolloni nëse jeni fitues të Lotarisë Amerikane

               Publikuar në : 19:34 - 06/06/20 liberale

Ditën e sotme kanë dalë përgjigjet e Lotarisë Amerikane për vitin 2020.

Për të shikuar nëse jeni fitues mund të klikoni në këtë link dvprogram.state.gov dhe më pas tek vendi përkatës të kontolloni kodin që keni marrë në momentin e aplikimit.

Hapat e veprimeve që duhet të ndiqni, i gjeni edhe në galerinë e mëposhtme të fotove.

Gjithsesi, duhet të prisni më vonë, ose gjatë nditës së nesërme, pasi ashtu sic ndodh cdo vit, edhe sot serveri ka rënë.

<
>
1-4 Screenshot_2-7 Screenshot_3-8

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back