Politikë

Presidenti Begaj vizitë dyditore në Kosovë, do të nderojë ish- luftëtarët e UÇK

Shkruar nga Liberale
Presidenti Begaj vizitë dyditore në Kosovë, do të

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj do të zhvillojë një vizitë dyditore në Kosovë.

Mësohet se gjatë kësaj vizite, Presidenti Begaj do të ketë takime në tre komuna: Deçan, Junik dhe Drenas.

Gjithashtu Begaj do të nderojë, ish-luftëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, të rënë gjatë luftës.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH