Kronikë

Shpërthim me tritol në mbrëmje, i vendoset lëndë plasëse një banese në Shëngjin

Shkruar nga Liberale
Shpërthim me tritol në mbrëmje, i vendoset lëndë

Një sasi me lëndë plasëse ka shpërthyer mbrëmjen e sotme pranë një banese në Ishull-Shëngjin të Lezhës.

Mësohet se nga shpërthimi nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Sakaq, ende nuk dihen rrethanat dhe shkaqet e shpërthimit, por policia ka mbërritur në vendngjarje.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH