Kronikë

Rrëmbeu nipin 3-vjeçar, Gjykata e Apelit liron gjyshin

Shkruar nga Liberale

Rrëmbeu nipin 3-vjeçar, Gjykata e Apelit liron gjyshin

Rexhep Gunin, 58-vjeç është gjyshi i të miturit 3-vjeçar i cili u arrestua nga Policia pasi u zbulua se në bashkëpunim me bashkëshorten e tij të moshuar dhe anëtar të tjerë të familjes mbajtën peng nipi e tyre.

Teksa pasditen  e së mërkurës Gjykata e Apelit e ka lënë të lirë 58-vjeçarin, duke i caktuar masën e sigurisë ‘’Arrest në shtëpi’’

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH