Kronikë

E rëndë në Fier/ Polici plagos të riun pas një konflikti mes tyre, detajet e para

Shkruar nga Liberale

E rëndë në Fier/ Polici plagos të riun pas një

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qendër të Fierit këtë të enjte.

Raportohet se një person ka mbetur i plagosur pas konfliktit me patrullën e policisë.

Mësohet se efektivi i i policisë që ka qenë në patrullë është konfliktuar me një person nga Levani.

Pasi grindja ka agravuar, efektivi i policisë së patrullës, ka nxjerrë armën e shërbimit dhe ka plagosur të riun.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH