Kronikë

E rëndë në Elbasan/ E reja hidhet nga kati i dytë i shkollës, dyshimet e para

Shkruar nga Liberale

E rëndë në Elbasan/ E reja hidhet nga kati i dytë i

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Elbasan.

Bëhet me dije nga burimet për media se një nxënëse në klasën e 10-të në gjimanzin “Vasil Kamami” është hedhur nga kati i dytë i shkollës.

Mësohet ndër të tjera se adoleshentja vinte nga një qendër sociale, ndërkohë që arsyet që e shtynë për të bërë këtë veprim ende nuk dihen.

Nxënësja është jashtë rrezikut për jetën dhe policia ka marrë në pyetje shokët e klasës së vajzës.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH