Aktualitet

Shpërthimi në Sarandë, hoteli në pronësi të ish-kreu të ALUIZNIT

Shkruar nga Liberale
Shpërthimi në Sarandë, hoteli në pronësi të

Hoteli në ndërtim, ku ndodhi shpërthimi me eksploziv në qytetin e Sarandës, është në pronësi të ish-kreu të Aluiznit dhe drejtorit të Sigurimeve Shëndetesore Sarandë, Marjel Murati.

Në momentin e shpërthimit, nuk ka pasur njerëz, e për pasojë nuk raportohet për të lënduar, vetëm dëme materiale.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur nga puna me hetimet.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH