Aktualitet

Shkak për vrasjen në Kavajë, 30-vjeçarja nën hetimin për...

Shkruar nga Liberale
Shkak për vrasjen në Kavajë, 30-vjeçarja nën hetimin

30-vjeçarja Marsida Qatja e cila u bë shkak për vrasjen e 41-vjeçarit, Dritan Haxholli ka qenë nën hetim nga prokuroria e Kavajës për mashtrim.

Gazetarja Koldiana Lala tha se motra e saj ka një agjenci turistike dhe Marsida akuzohet se shiste bileta fiktive.

Lala tha se prokuroria ka dyshime se nëna e 3 fëmijëve ka përfituar dhjetra miliona lekë nga biletat, duke mashtruar kështu shumë qyetarë. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH