Aktualitet

Reshjet e shiut përmbytin Vlorën

Shkruar nga Liberale
Reshjet e shiut përmbytin Vlorën

Reshjet e shiut kanë sjellë dhe përmbytje në disa lagje dhe rrugë të qytetit të Vlorës, të tilla, si: zona e Skelës, lagjia Pavarësia, Rilindja,24 maji.

Qarkullimi në disa prej këtyre rrugve është i pamundur për shkak të nivelit të ujit deri në 30 cm.

Situata vijon të përkeqësohet për shkak se resjet tashmë prej disa orësh vazhdjnë pa ndërprerje.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH