Aktualitet

Rama iu uron shqiptarëve 29 Nëntorin: Urime për festën e madhe të Çlirimit!

Shkruar nga Liberale
Rama iu uron shqiptarëve 29 Nëntorin: Urime për festën e

Kryeministri Edi Rama ka uruar sot të gjithë shqiptarët për 29 Nëntor, festën e Çlirimit të Shqipërisë.

Me anë një mesazhi në ‘Facebook’, kryeministri ka uruar ndjekësit e tij, ndërsa ka postuar dhe një video ku shfaqet flamuri kuq e zi në Varrezat e Dëshmorëve të atdheut.

“MIRËMËNGJES

dhe bashkë me urimin për festën e madhe të çlirimit, ju uroj të gjithëve një ditë të paqtë ”, shkruan Rama krahas videos së postua në rrjetet sociale.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH