Aktualitet

Prapë reshje shiu? Ja si do jetë moti sot

Shkruar nga Liberale
Prapë reshje shiu? Ja si do jetë moti sot

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot kryesisht të kthjellët që herë pas here do të zëvendësohet nga reshjet e shiut.

Sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 07ºC në 19ºC, në zonat e ulëta nga 13ºC në 25ºC dhe në zonat bregdetare nga 16°C në 26ºC.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH