Showbiz

Pas largimit nga muzika iu përkushtua fesë/ Çfarë po ndodh me Feron? Fotografohet me personin që...

Shkruar nga Liberale

Pas largimit nga muzika dhe përkushtimit ndaj fesë, ish-reperi Fero është prej javësh në qendër të lajmeve të showbizzit.

Sipas disa fotografive të publikuara nga mediat kosovare, Fero po shoqërohet me Musa Ademin, i cili në vitin 2016, ishte dënuar nga Gjykata e Ferizajt për rekrutim të luftëtarëve të grupit terrorist ISIS.

Ademi ka thënë se ai nuk ka qenë ai personi që ka udhëzuar reperin që të përkushtohet në fe por se e njeh dhe herë pas herë takohen.

Ai shton se shoqërinë me Feron e ka të ngjashme më të gjithë të tjerët dhe se nuk ka ndonjë shoqëri të veçantë vetëm për faktin se ai është një person i njohur për publikun.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH