Aktualitet

OSHEE bën një njoftim të rëndësishëm

               Publikuar në : 12:35 - 09/04/20 liberale

OSHEE njofton se si pasojë e dëmtimit të rrjetit 20 kV, zona e Ali Demit në Tiranë, ka mbetur pa energji elektrike.

“Për shkak të dëmtimit të rrjetit 20kV pranë zonës së “tregut elektrik” nga një firmë private që po punon për shtrimin e rrugës, kanë mbetur pa energji 8 kabina që furnizojnë këto zona në Tiranë:

Fusha e “Ali Demit”, zona përballë shkollës “Kushtrimi i Lirisë”, zona e Gjeologjika, Tregu Elektrik, zona pranë “Piro Mani”. Grupet e punës së OSHEE janë në terren dhe po punojnë për riparimin e defektit.” thuhet në njoftimin e OSHEE. /Gazeta Liberale

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back