Aktualitet

Moti sot me reshje shiu, ja si do të jetë fundjava

Shkruar nga Liberale
Moti sot me reshje shiu, ja si do të jetë fundjava

Sot moti ishte me reshje shiu dhe me temperatura më të ulëta se ditët e tjera.

Ndërkohë që pritet të vazhdojë po njëlloj edhe në pjesën tjetër të ditës.

Megjithatë, kjo situatë nuk do të zgjasë shumë sepse të shtunën dhe të dielën meteorologët parashikojnë kthim të kthjellimeve dhe ditë të përshtatshme për plazh.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH