Aktualitet

Moti/ Diell dhe ulje e temperaturash

Shkruar nga Liberale
Moti/ Diell dhe ulje e temperaturash

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të kthjellët dhe mundësia për reshje është e ulët.

Sot temperaturat do të pësojnë një ulje në vlerat minimale të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 04°C në 13°C, në zonat e ulëta nga 11ºC në 21°C dhe në zonat bregdetare nga 14°C në 23°C.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH