Aktualitet

Meta falenderon ambasadorët e BE: Së bashku do t’ia dalim!

Shkruar nga Liberale
Meta falenderon ambasadorët e BE: Së bashku do t’ia dalim!

Presidenti Ilir Meta ka rishëndarë videon sensibilizuese dhe mesazhin e qartë të ambasadorëve të BE për qytetarët shqiptarë për të respektuar masat ndaj COVID-19.

Meta falënderon vendet e BE që kanë ndihmuar bujarisht Shqipërinë për të përballuar pasojat e COVID-19.

STATUSI NGA ILIR META

Ilir Meta – Falenderim dhe mirënjohje të thellë vendeve mike të… | Facebook

Falenderim dhe mirënjohje të thellë vendeve mike të Bashkimit Europian për ndihmën bujare të dhënë Shqipërisë për përballimin e pasojave të COVID-19. Së bashku do t’ia dalim! ????

https://www.facebook.com/eu.delegation.albania/videos/247059420035580

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH