Sport

SONDAZHI I JAVËS i Liberale/ Euro 2024, 64% e lexuesve mendojnë se do ta kalojë Kombëtarja e Shqipërisë grupin

Shkruar nga Liberale

SONDAZHI I JAVËS i Liberale/ Euro 2024, 64% e lexuesve mendojnë se do


Në Sondazhin e Javës, organizuar nga “Liberale” shumica e lexuesve mendojnë se Kombëtarja e Shqipërisë do ta kalojë grupin në Euro 2024.

"A do ta kalojë Kombëtarja e Shqipërisë grupin në Euro 24?", ishte pyetja në sondazhin e Javës e “Liberale.al” drejtuar për lexuesit të saj.

Përgjigjen “Po”, 64% e lexuesve.

Dhe nga ana tjetër u përgjigjën me “Jo”, 36% e lexuesve.

Rezultati përfundimtar i sondazhit:

 

SONDAZHI I JAVËS i Liberale/ Euro 2024, 64% e lexuesve mendojnë se do

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH