Magazinë

VIDEO/ Meritoni puth Rozën dhe Riken! Romeo bën komentin epik: Jepi edhe…

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Meritoni puth Rozën dhe Riken! Romeo bën komentin epik: Jepi

Shtëpia e “BBV3” përveç debateve dhe mosmarrëveshjeve ka edhe momente mjaft të bukura dhe qesharake.

Meritoni ka shkuar në krevatin e Rikes dhe Rozës për t’i pyetur nëse ndihen mirë. Para se të largohej ai i jep puthjen e natës së mirë të dyja banoreve.

Roza i drejtohet Romeos që të marrë edhe ai shembull nga veprimi i Meritonit.

Meritoni e çon deri në fund kërkesën e Romeos, pasi në sfond dëgjohen përsëri puthje.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH