Aktualitet

Lëkundje të forta tërmeti, ja ku ishte epiqendra

Shkruar nga Liberale

Lëkundje tërmeti janë ndjerë në orën 10:21 me epiqendër në fshatin Fan të Mirditës.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave lëkundja ka qenë me magnitudë 3.7 të shkallës Rihter, me thellësi 15 km.

Lëkundjet u ndjenë deri në Tiranë dhe në disa qytete të tjera.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH