Aktualitet

Përplasen 2 automjete të tjera në Qafë Plloçë

Shkruar nga Liberale
Përplasen 2 automjete të tjera në Qafë Plloçë

(Foto ilustruese)

Në Qafën e Plloçës pak minuta më parë ka ndodhur një aksident, ku dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Si pasojë një person ka mbetur i plagosur dhe është transportuar direkt për në spital.

Ndërkohë policia po heton shkaqet e ngjarjes  të aksidentit./Gazeta Liberale

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH