Aktualitet

Kryetari i Bashkisë Gjirokastër, Flamur Golemi infektohet me COVID-19

Shkruar nga Liberale
Kryetari i Bashkisë Gjirokastër, Flamur Golemi infektohet me COVID-19

Kryetari i Bashkisë Gjirokastër, Flamur Golemi ka dalë pozitiv me COVID-19.

Mësohet se deri tani nuk ka paraqitur komplikime dhe është izoluar.

Por i prekur nga koronavirusi ka dalë edhe shefi i komisariatit të Gjirokastrës, Besnik Lila.

Deri tani gjendja shëndetësore e tyre paraqitet stabël.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH