Aktualitet

Konispol/Futet për t'u larë, humb jetën 60-vjeçari

Shkruar nga Liberale
Konispol/Futet për t'u larë, humb jetën 60-vjeçari

Një 60-vjeçar të dielën është mbytur në liqenin e fshatit Xarë, në Konispol.

Burimet nga policia thanë se shtetasi me inicialet S.K., 60-vjeç, rreth orës 15:10, është mbytur duke u larë në liqen.

Mësohet se grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i plotë:

Sarandë, informacion paraprak

Rreth orës 15:10, në liqenin e fshatit Xarë, Konispol, është mbytur duke u larë në liqen shtetasi S. K., rreth 60 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH