Aktualitet

Ish-ministrja e financave, Anilaj Denaj thirret në SPAK

Shkruar nga Liberale
Ish-ministrja e financave, Anilaj Denaj thirret në SPAK

Ish ministrja e Financave dhe e Ekonomisë, Anila Denaj u paraqit paraditen e sotme në SPAK.

Ka qenë ora 10:30 kur Denaj ka hyrë në ambientet e prokurorisë.

Nuk dihet ende shkaku pse është thirrur.

Kujtojmë që Anila Denaj u ul në postin e Ministres së Financave në dhjetor 2018 pasi zëvendësoi në këtë detyrë Arben Ahmetajn.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH