Aktualitet

Grabitet me forcë makina e “Security”

Shkruar nga Liberale
Grabitet me forcë makina e “Security”

Dy persona janë grabitur në zonën e Kasharit. Sipas televizioneve informative mësohet se është grabitur me forcë një makinë e një security.

Në momentin e grabitjes, në makinë ka qenë një punonjës i security dhe një i Megateg. Ndërkohë, makina është gjetur e braktisur në rrugën dytësore, disa kilometra larg “Megategut”. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH