Aktualitet

Godet dhe kërcënon mjekun e urgjencës në Elbasan, arrestohet i riu

Shkruar nga Liberale
Godet dhe kërcënon mjekun e urgjencës në Elbasan, arrestohet

Policia e Elbasanit ka arrestuar një 29-vjeçar, pasi ka goditur dhe kanosur një mjek në krye të detyrës.

Në pranga ka rënë i riu K. G., pasi ka goditur mjekun e Urgjencës në Spitalin e Elbasanit, 55-vjeçarin Sh. K.

“Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, arrestuan në flagrancë shtetasin: K.G., 29 vjeç, banues në Elbasan, pasi në urgjencën e spitalit Elbasan, ka goditur dhe kanosur me fjalë mjekun e gatshëm shtetasin Sh.K., 55 vjeç, banues në Elbasan”, thuhet në njoftimin e policisë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH