Aktualitet

Gazeta Liberale çelet sot me: Krushqit janë të ngrirë

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale çelet sot me: Krushqit janë të ngrirë

Pak ditë para vendimit të Këshillit Europian, kryeministri duket pesimist për çeljen e negociatave.

Qëndrimet kundër të Francës dhe Holandës, si politika të zgjerimit dhe ristrukturimi të BE-së, të cilat sipas kreut të qeverisë nuk kanë lidhje me plotësimin apo jo të kushteve nga Shqipëria.

Por megjithëse detyrat sipas tij janë kryer dhe certifikuar nga KE, Rama ka quajtur përgjegjëse opozitën jashtëparlamentare për minim të procesit të integrimit.

Këto dhe shumë të tjera do t'i lexoni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH